free

0 opinii

Ocena 0 na 5

• +48 513 998 334
  • Podskórna implementacja wszywki alkoholowej sprawia, że substancja aktywna jest cały czas obecna w organizmie, prowadząc do przymusowej, całkowitej, około rocznej abstynencji alkoholowej. Wszywka alkoholowa jest umieszczana pod skórą w okolicy biodra, a następnie uwalnia alkohol stopniowo przez okres kilku miesięcy. Proces ten ma na celu umożliwienie osobie uzależnionej od alkoholu doświadczenia przymusowej abstynencji i umożliwienie organizmowi powrotu do równowagi. Wszywka alkoholowa jest zazwyczaj stosowana jako ostateczność, gdy wszystkie inne próby leczenia uzależnienia od alkoholu zawiodły. Jednakże, pomimo skuteczności w wywoływaniu przymusowej abstynencji, wszywka alkoholowa może prowadzić do poważnych skutków ubocznych, takich jak infekcje, owrzodzenia skóry, czy nawet reakcje alergiczne. Dlatego też, decyzja o zastosowaniu wszywki alkoholowej powinna być starannie przemyślana i konsultowana z doświadczonym specjalistą.
  • zaszycieesperalws.zywkaalko@gmail.com
  • Marszałkowska 62 lok.3, 00-545 Warszawa

Wyślij wiadomość

Opis działalności

Podskórna implementacja wszywki alkoholowej to innowacyjny sposób leczenia uzależnienia od alkoholu, który gwarantuje stałe obecność substancji aktywnej w organizmie. Dzięki temu terapia prowadzi do przymusowej abstynencji alkoholowej na około rok. Metoda ta polega na umieszczeniu podskórnie małej wszywki zawierającej dawkę alkoholu, która uwalnia się stopniowo do organizmu. Dzięki stałemu działaniu tej substancji, osoba uzależniona nie odczuwa już silnej potrzeby spożywania alkoholu i nie ma możliwości sięgać po trunki. W ten sposób terapia wszywki alkoholowej pomaga w skutecznym odstawieniu alkoholu i przekształceniu nawyków oraz myślenia pacjenta. Po roku wszywka zostaje usunięta, a pacjent ma możliwość powrotu do picia, jednak w wielu przypadkach terapia ta przynosi trwałe efekty i pozwala uniknąć ponownego uzależnienia od alkoholu. Metoda ta staje się coraz popularniejsza w terapii uzależnień i odnosi sukcesy w leczeniu osób z problemem alkoholowym.

Wystaw opinię firmie Skuteczność działania wszywki alkoholowej-Warszawa-Gabinetchirurgiczny.com